AudiClub [Latvia]



START.LV
Top.LV
PULS.LV Professional statistical system


















AudiClub [Latvia]
Meklēt    Reģistrēties   Ieiet 

audi 100 c3 2.5tdi
Lapa 1 no 1
 
Ierakstīt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    AudiClub [Latvia] Forumu Saturs -> Dzinējs. Dīzelis
Skatīt iepriekšējo tēmu :: Skatīt nākošo tēmu  
Autors Ziņojums
kaarlis100


Pievienojies: 25 Mar 2015
Ieraksti: 3

IerakstsIerakstīts: 22:00, 25-Mar-2015, Wed    Ieraksta virsraksts: audi 100 c3 2.5tdi Atbildēt citējot

Sveiki! Man ir tāda problēma. Vēlos pieslēgties pie audi 100 c3 2.5tdi motora vadības bloka, bet nekādi to nevaru izdarīt. Esmu izmēģinājis zilos 409.1, gan vcds 12.12.3 vadus- izmaiņu nekādu......!!! Iespējams, kad tur ir kāds knifs, kuru es nezinu..... Ja kādam ir informācija, kā to izdarīt, tad lūdzu palīdziet!!!! Crying or Very sad
Atpakaļ uz sākumu
Skatīt lietotāja profilu Sūtīt privāto ziņojumu
Os
Site Admin


Pievienojies: 10 Dec 2004
Ieraksti: 1140
Atrašanās vieta: quattro team

IerakstsIerakstīts: 09:44, 26-Mar-2015, Thu    Ieraksta virsraksts: Atbildēt citējot

Tur bija divi vadi, cik atceros.
_________________
Audi A4 1.9 TDI Avant Quattro '98 AFN
Atpakaļ uz sākumu
Skatīt lietotāja profilu Sūtīt privāto ziņojumu Send email Apmeklēt autora mājas lapu
kaarlis100


Pievienojies: 25 Mar 2015
Ieraksti: 3

IerakstsIerakstīts: 14:02, 26-Mar-2015, Thu    Ieraksta virsraksts: Atbildēt citējot

Jā, tur ir divi štekeri pie kuriem pievienot 2x2 pārereju- viens melns un otris brūns (pie melnā pienāk strāvas vadi un pie brūnā divi zaļi). Bet problēma nav vados, problēma ir tajā, kad vag com nespēj atrast un savienoties ar vadības bloku. Dažs saka, kad vag com uz šiem modeļiem nestrādā, bet es 100% zinu, kad strādā (nestrāda uz benzīniekiem).
Atpakaļ uz sākumu
Skatīt lietotāja profilu Sūtīt privāto ziņojumu
ABCDE
Friend


Pievienojies: 17 Nov 2007
Ieraksti: 380

IerakstsIerakstīts: 08:42, 27-Mar-2015, Fri    Ieraksta virsraksts: Atbildēt citējot

Оригинальный ваг-ком сам меняет скорость соединения.
Если у вас китайский клон -то в опциях ваг-кома надо менять (уменьшать) скорость соединения . Какую ставить я уже не помню
Atpakaļ uz sākumu
Skatīt lietotāja profilu Sūtīt privāto ziņojumu
kaarlis100


Pievienojies: 25 Mar 2015
Ieraksti: 3

IerakstsIerakstīts: 10:20, 27-Mar-2015, Fri    Ieraksta virsraksts: Atbildēt citējot

Tas ātrums ir jāmaina VAG COM iestatījumos, vai COM PORT? Ja tas ir jādara COM PORT uzstādijumos, tad varētu būt tā, kad no 9600 jānomaina uz 241?
Atpakaļ uz sākumu
Skatīt lietotāja profilu Sūtīt privāto ziņojumu
Rādīt ierakstus intervālā:   
Ierakstīt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    AudiClub [Latvia] Forumu Saturs -> Dzinējs. Dīzelis All times are GMT + 3 Hours
Lapa 1 no 1

 
Pāriet uz:  
Tu nevari ierakstīt jaunu tēmu šajā forumā
Tu nevari atbildēt uz tēmām šajā forumā
Tu nevari labot savus ierakstus šajā forumā
Tu nevari dzēst savus ierakstus šajā forumā
Tu nevari piedalīties balsošanā šajā forumā
You can attach files in this forum
You can download files in this forum

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner
2002-2007 (C) Latvijas Audi Klubs
Powered by AudiClub Latvia