AudiClub [Latvia]



START.LV
Top.LV
PULS.LV Professional statistical system


















AudiClub [Latvia]
Meklēt    Reģistrēties   Ieiet 

Caw visiem audi milotajiem!
Lapa 1 no 1
 
Ierakstīt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    AudiClub [Latvia] Forumu Saturs -> Virsbūve
Skatīt iepriekšējo tēmu :: Skatīt nākošo tēmu  
Autors Ziņojums
Andrecs93


Pievienojies: 01 Oct 2012
Ieraksti: 2
Atrašanās vieta: Engures nov

IerakstsIerakstīts: 00:50, 09-Mar-2014, Sun    Ieraksta virsraksts: Caw visiem audi milotajiem! Atbildēt citējot

Kads var ieteikt ko darit? !!
ir ta ka man ir audi a4 1996 1.6 benzins un auto tiri labi manpatik Smile
iegadajos par labu summu sev Wink
ir ta ka man virsbuvei ir problema (tiesi durvim) visam durvim apaksejais moldings ir nonemts nost, iepriekshejais ipasnieks laikam nonemis - Confused
Parejais shim audi ir super rusa nemaz nekur nav mazliet sur tur kadi skrapejumi maini,bet vizualais iznemot shos durvju moldingu vietas ir super...
masina ellu need un kalpo godam .... Smile
iet ari labi ....
biju iebraucis dzinej pajautat cik maksa tie moldingi .... viens moldings =40euro ... vienkarshi blee... prieksh moldinga ma liekas neadekvata summa .... lai nu ka 4x40 =160 + veel tie plasmasa plurkishi un veel tas vietas kur bija moldingi ... del tam cauruma vietam ir mazliet aprusejusas.... + jasakopj tur vienkarshi izmaksatu ap 200 - 300 $$$$ Euro 2variants nomainit visas durvis hmmm - vienas durvis var iekert ap 25 euro apmeram ..... butu 100 ja krasu piemekleju tadu pashu .... uz pusi vismaz letak .... bet ari jamaina durvis utt...
3variants ir nopucet lidz blekim un aiztaisit visus caurumus ciet un piekrasot un super .... tik ja kads man varetu izstastit kadas kimijas man vajag ....


VARAT KADS IETEIKT KO DARIIT??? LUDZU!!!
MAN SHIS AUDI LOTI MILS Very Happy NEGRIBAS ATDOT KADAM Sad


un servisam es isti nedodu taisit neko... pats ar savam rokam daru un brala palidzibu ... ari paonsultejos ar draugiem un taa... Wink
ritosho es pats visu mainu un taisu uz uraa,bet par vizualo virsbuvei ... hmmm teikshu godigi no 10 skalas es sev dotu 4 .. gaidishu kadu ieteikumu .... paldies jau ieprieksh Smile[/b]
Atpakaļ uz sākumu
Skatīt lietotāja profilu Sūtīt privāto ziņojumu
Rādīt ierakstus intervālā:   
Ierakstīt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    AudiClub [Latvia] Forumu Saturs -> Virsbūve All times are GMT + 3 Hours
Lapa 1 no 1

 
Pāriet uz:  
Tu nevari ierakstīt jaunu tēmu šajā forumā
Tu nevari atbildēt uz tēmām šajā forumā
Tu nevari labot savus ierakstus šajā forumā
Tu nevari dzēst savus ierakstus šajā forumā
Tu nevari piedalīties balsošanā šajā forumā
You can attach files in this forum
You can download files in this forum

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner
2002-2007 (C) Latvijas Audi Klubs
Powered by AudiClub Latvia